z003

کود سوپر کمپلکس مرکب

معرفی محصول

سوپر کمپلکس مرکب به دلیل دارا بودن عناصر مورد نیاز گیاه موجب بهبود خواص بیولوژیکی و ارتقـاء حاصـلخـیزی خاک شـده و افـزایش کمـی و کیـفی محـصـولات زراعی و باغـی را در پی خواهـد داشت.

این کود برای کلـیه محـصولات زراعی و بـاغی مناسـب بوده و نتیـجه مطالـعه انجـام شـده توسط مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران حاکی از آن است که استفاده از این کود برای باغات کشور بسیار مناسـب بوده و موجب تشدید عواملی همچـون سال‌آوری، افزایش مقاومت در برابر سرما و... خواهد شد.

نحوه ، زمان و روش مصرف

در زراعت مقدار 100 الی 150 کیلوگرم در هکتار به همراه کود پایه مصرف گردد. در شالیزار برای برنج طارم100 کیلوگرم و برای برنج پرمحصول 125کیلوگرم در هکتار در آخرین مرحله آماده سازی زمین که خاک آن قبلا جابجا شده باشد ، کود را پاشیده و با تیلر زیر خاک نمایید و یا 7 الی 10 روز بعد از نشاء آب مزرعه را کم نموده و از ورود و خروج آب جلوگیری کرده ، کود را مصرف نمایید و پس از ته نشین شدن آب ، طی چند روز مجددا آبیاری صورت پذیرد. در باغبانی به ازای هر سال از سن درخت 300 الی 350 گرم به همراه کود پایه و مقداری کود حیوانی در دسترس ، در قسمت سایه انداز به صورت چالکود و یا نواری مصرف گردد.

سازمان خواروبار و کشاورزی (FAO) در پیامی به مناسبت روز جهانی غذا اعلام کرد که از کمبود عناصر ریزمغذی (روی – منگنز – منیزیم – آهن و ...)، سالانه درکشورهای در حال توسعه بیش از 128 میلیارد دلار خسارت به محصولات کشاورزی وارد می‌شود. کمبود ریزمغذی‌ها بخصوص (روی) و مصرف نامتعال کودها در کشاورزی موجب انواع بیماری در گیاهان و همچنین در انسان نظیر عصبانیت – بداخلاقی – بی‌حوصلگی – خستگی مفرط – کوتاهی قد – ریزش مو – سرماخوردگی مزمن – کم‌خونی – ناتوانی جنسی – افسردگی – عرق زیاد در بدن – بوی بد دهان – دیابت – بخصوص (سرطان) و ایمنی پایین بدن می‌گردد.

 

 

شــرکت پــارت هـونــیاک

این شــرکت، ثبـت شده به شــماره 262079 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی استان تهران، دارای پـــــروانـه بـــهـــره بـــــرداری بـه شــــمـاره 102/21321 اخذ شده از سـازمان صـنـعت، معــــدن و تجــــارت استان مرکــزی، عضو رسمی انجمن صنفی تولیدکنندگان کودهای کشاورزی ایران .....

دفتر مرکزی

 تهران، بلوار میرداماد، رازان شمالی، کوچه چهارم، پلاک 10، واحد 7

   تلفن 3-22920551-021

فکس 22915003-021

 

 + اطلاعات بیشتر

 

کـــارخانه

کیـلومتـر 18 جـاده قـدیم ساوه - تهران، ابتـدای جـاده بویین زهرا

 

 

 

 + اطلاعات بیشتر

 

qr

جستجو