z003

کود نیتروفوس

معرفی محصول

ترکیبات موجود در کود نیتروفوس سبب افزایش فعالیت‌های زیستی خاک و تجدید حیات آن و موجب رشد رویشی و زایـشی گیاهان گردیده و موجب استـحکام گیـاه شده و با غنـی‌سازی و اصـلاح خـاک، سـبب بـهـبود کمـی و کیفـی محصـولات کشاورزی می گردد.

گوگـرد و منـیزیم موجـود در ایـن کـود مانند سه عنـصر ازت، فسـفر و پتـاسـیم، به مقدار زیادی مورد نیاز گیاهان بوده و موجب غنی‌سازی محصولات کشاورزی می‏گردد. مصرف این کود باعث افزایش استحکام گیاه و در نتـیجه کاهـش مصـرف سمـوم شیمـیایی، افزایـش طـول عمر انبـارداری محصـولات و باعث مقـابله کنـندگی با میکروب‌های خــــاک از طــریق ضــدعفـونی نمـودن آن می گردد. ایـن کود بـرای تمـامی محـصـولات کشـاورزی زراعی و بـاغی مناسـب می‌باشـد.

نحوه ، زمان و روش مصرف

در زراعت مقدار 150 الی 200 کیلوگرم در هکتار به همراه کود پایه مصرف گردد. در شالیزار برای برنج طارم150 کیلوگرم و برای برنج پرمحصول 200 کیلوگرم در هکتار در آخرین مرحله آماده سازی زمین که خاک آن قبلا جابجا شده باشد ، کود را پاشیده و با تیلر زیر خاک نمایید و یا 7 الی 10 روز بعد از نشاء آب مزرعه را کم نموده و از ورود و خروج آب جلوگیری کرده ، کود را مصرف نمایید و پس از ته نشین شدن آب ، طی چند روز مجددا آبیاری صورت پذیرد.

در باغبانی به ازای هر سال از سن درخت 150 الی 200 گرم به همراه کود پایه و مقداری کود حیوانی در دسترس ، در قسمت سایه انداز به صورت چالکود و یا نواری مصرف گردد.

سازمان خواروبار و کشاورزی (FAO) در پیامی به مناسبت روز جهانی غذا اعلام کرد که از کمبود عناصر ریزمغذی (روی – منگنز – منیزیم – آهن و ...)، سالانه درکشورهای در حال توسعه بیش از 128 میلیارد دلار خسارت به محصولات کشاورزی وارد می‌شود. کمبود ریزمغذی‌ها بخصوص (روی) و مصرف نامتعال کودها در کشاورزی موجب انواع بیماری در گیاهان و همچنین در انسان نظیر عصبانیت – بداخلاقی – بی‌حوصلگی – خستگی مفرط – کوتاهی قد – ریزش مو – سرماخوردگی مزمن – کم‌خونی – ناتوانی جنسی – افسردگی – عرق زیاد در بدن – بوی بد دهان – دیابت – بخصوص (سرطان) و ایمنی پایین بدن می‌گردد.

 

 

شــرکت پــارت هـونــیاک

این شــرکت، ثبـت شده به شــماره 262079 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی استان تهران، دارای پـــــروانـه بـــهـــره بـــــرداری بـه شــــمـاره 102/21321 اخذ شده از سـازمان صـنـعت، معــــدن و تجــــارت استان مرکــزی، عضو رسمی انجمن صنفی تولیدکنندگان کودهای کشاورزی ایران .....

دفتر مرکزی

 تهران، بلوار میرداماد، رازان شمالی، کوچه چهارم، پلاک 10، واحد 7

   تلفن 3-22920551-021

فکس 22915003-021

 

 + اطلاعات بیشتر

 

کـــارخانه

کیـلومتـر 18 جـاده قـدیم ساوه - تهران، ابتـدای جـاده بویین زهرا

 

 

 

 + اطلاعات بیشتر

 

qr

جستجو